19 Mayıs 1919 Sanal Koşuları herkese açık ve ücretsizdir. Organizasyona ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) isteyenler 2 şekilde destek olabilir: Kayıt sırasında isteğe bağlı madalya-bandana satın alabilir veya TOG için aşağıdaki bağlantı ile bağış yapabilir.

 

Destek Ol!

2021 yılında, maalesef tekrar, 19 Mayıs 1919 Sanal Koşuları ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı pandemi nedeniyle ayrı kutlamak zorundayız. 19 Mayıs sadece bir bayram değil, yılmazlık tanımayan Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’dan Anadoluya attığı ilk adım.

 Biz de sağlık için, normale dönmek için, dayanışan bir toplum olma bilincini korumak için adım atmaya, düzenli egzersiz yapmaya inanıyoruz. İmkanı olan herkesi, GPS kaydı alarak ücretsiz kayıt olmaya ve hareket etmeye davet ediyoruz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

19 Mayıs 1919 Sanal Koşuları herkese açık ve ücretsizdir. Organizasyona ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) isteyenler 2 şekilde destek olabilir.

Biz de sağlık için, normale dönmek için, dayanışan bir toplum olma bilincini korumak için adım atmaya

Etkinliğe özel anı madalyası ve kaliteli boru bandana satın alarak hem güzel anılarınızı yıllarca görünür kılabilirsiniz hem de organizasyona ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) destekte bulunabilirsiniz.

Kaydol-Gençlik Haftası

Toplum Gönüllüsü gençler 2020 yılında 63 şehirde 1.101 sosyal sorumluluk çalışması gerçekleştirdi.

Madalya- Bandana Satın Al

Etkinliğe özel anı madalyası ve kaliteli boru bandana satın alarak hem güzel anılarınızı yıllarca görünür kılabilirsiniz hem de organizasyona ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) destekte bulunabilirsiniz.

Madalya fiyatı 50 TL (kargo dahil)
Bandana fiyatı 50 TL (kargo dahil)
Madalya + Bandana fiyatı 90 TL (ortak kargo dahil)

Nasıl satın alabilirim?
Ücretsiz yarışa kayıt olurken ek ürün olarak ekleyerek kredi kartı ile satın alabilirsiniz.
veya daha sonra havale yaparak, adresinizi email ile ileterek sahip olabilirsiniz.

Havale bilgileri:
Hesap Sahibi: Macera Akademisi Doğa Sporları Eğitim Org Tur San Ltd Şti
Banka ve Şube: Finansbank –Ulus Şubesi
IBAN : TR 2500 111 000 000 000 15412776

iletişim: yaris @ maceraakademisi.com

tr_TRTurkish