19 Mayıs 1919 Sanal Koşuları herkese açık ve ücretsizdir. Bu vesile ile Covid-19 yardım kampanyalarına destek olmak isteyenler Kızılay veya Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yapabilirler.

 

Destek Ol!

19 Mayıs 1919 Sanal Koşuları ile bu yılki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı pandemi nedeniyle millî dayanışma içinde evlerimizde kutlarken, ihtiyaç sahiplerine destek olmak için Türkiye’nin en büyük yardım kuruluşu Kızılay ve Biz Bize Yeteriz Türkiyem ulusal dayanışma kampanyasına bağışlarınızla destek olabilirsiniz.

 

Biz Bize Yeteriz Türkiyem

Biz Bize Yeteriz Türkiyem ulusal destek kampanyası Covid-19 pandemi sürecinde ihtiyacı olanlara destek sağlamak için kurulmuştur.

Gerçek ve tüzel kişiler kampanya sayfasındaki hesaplara doğrudan bağış yapabilecekleri gibi Turkcell, Vodafone, Türk Telekom GSM operatörlerinin “8119 SMS” numarasına “KORONA” yazarak 10 TL karşılığında bağışta bulunmak mümkündür.

Türk Kızılay

Toplumsal dayanışmayı sağlamak, sosyal refahın gelişmesine katkıda bulunmak, yoksul ve muhtaç insanlara yardım ulaştırmak gibi önemli görevler üstlenen ve birçok konuda da öncü olan Türk Kızılay; kan, afet müdahale, sağlık, sosyal yardım, gençlik ve eğitim alanlarında hizmetler sunmaktadır.

Yardımseverler, Kızılay’ın resmi sitesinden doğrudan bağış yapabilecekleri gibi Turkcell, Vodafone, Türk Telekom GSM operatörlerinin dahil olduğu “2868 SMS” numarasına “BAĞIŞ” yazarak 10 TL karşılığında bağışta bulunabiliyorlar.

en_USEnglish