19 MAYIS PROGRAMI

Spor Bakanlığı | Atletizm Federasyonu | 500’den fazla Bayrak Koşucusu | Milli Atletler | Defne Samyeli | Tayfun | Serkan Çağrı | Sadettin Saran | Elif Boyner | Ülkenin En Değerli Koşu Organizasyonları | Kızılay Gençlik Derneği | Sweaters Hub Eğitmenleri | PT Academy Eğitmenleri | Doğada Yaşam fenomenleri ve daha fazlası 19 Mayıs Canlı Yayınında..

18 MAYIS 23:30

 

Ramil Guliyev ile 19 Mayıs Bayrak Koşusu Açılışı

Türkiye Atletizm Federasyonu Fatih Çintimar ile 19 Mayıs 1919 Koşusu

19 MAYIS 00:00

Aykut Çelikbaş 19 Saat 19 dakika Koşusu başlangıcı

Milli Atlet Mestan Turhan

Uludağ Ultra Trail Koşusu: Özgür Tetik ve Engin Çetinay

İznik Ultra Maratonu: Caner Odabaşoğlu

19 MAYIS 01:00

Bir Ultra Maraton Efsanesi Bakiye Duran 

Frig Ultra Marathon: Ali Cem Aktaş

Rekortmen Atlet: Halil Akkaş

19 MAYIS 02:00

Erciyes Ultra Sky Trail: Atıl Cüce

Tahtalı Run To Sky ve İda Ultra: Polat Dede

19 MAYIS 03:00

Kızılay Gençlik

19 MAYIS 07:00

Kyzikos Ultra: Mustafa Kızıltaş

19 MAYIS 09:00

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı: Fatih Çintimar

Milli Atlet Ersin Tekal

19 MAYIS 10:00

Gazeteci ve Sporcu Yonca Tokbaş

Milli Atletler Turgay Bayram ve Ömer Amaçtan

Halil Bekar ile Doğa Fotoğrafçılığı

Suzin Akalan ile Ses Terapisi

19 MAYIS 11:00

Oleg Astanin

Berra Demirel ile Dünya Vatandaşı Olmak

19 MAYIS 12:00

Dağların Arslanı Ahmet Arslan

Melike Dede ile Minimal Yaşam

Milli Atletler Özlem Kaya ve Abdurrahman Gedikoğlu

Uludağ Ultra Trail ve Tahtalı Run To Sky

19 MAYIS 13:00

Merve Belen ile Pilates

Gökhan Konaş ile Kamp Hayatı

Milli Atlet Ömer Alkanoğlu

Gazeteci ve Sporcu Yonca Tokbaş

19 MAYIS 14:00

Bir Başarı Hikayesi: Vittorio Zagaia

Milli Atletler Oğuzhan Kaya, Kubilay Ençü ve Berke Akçam

Kızılay Gençlik

19 MAYIS 15:00

Asla Durma: Fatih Topçu

15:30 Ve Şaire gözüyle: Sunay Akın

Milli Atletler Şevval Ayaz ve Ersu Şaşma

Erdoğan Gündüz

19 MAYIS 16:00

Tayfun

Genç Kızılay Başkanı Emre Koç ve Kızılay Gençlik

Mono Palet ile Anma Dalışı: Birgül Erken 

Milli Atlet Umut Uysal

PT Academy

19 MAYIS 17:00

Oryantrinig Şampiyonu ve Koşu bandı 50K Şampiyonu Matthias Kyburz

Geyik Koşuları: Ayşin Özer Başkır

Kızılay Gençlik

Milli Atlet Ayşe Tekdal

PT Academy

19 MAYIS 18:00

Defne Samyeli

Aydın Ayhan Güney ile Kapadokya Ultra Trail

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk

Elif Boyner ile Sweaters Hub ve SweatFest

Eker I Run: Özge Kiraz

Milli Atletler Büşra Nur Koyu, Üzeyir Söylemez, Salih Korkmaz, Tuğba Danışmaz ve Necati Er

19 MAYIS 19:00

Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar

Milli Atletler Ramil Guliyev, Eda Tuğsuz ve Yasmani Escobar

Sadettin Saran

Serkan Çağrı

en_USEnglish
tr_TRTurkish en_USEnglish